Kurumsal

HAKKIMIZDA

ABT, konusunda bilgi ve tecrübesi kanıtlanmış kişiler tarafından yer aldığı sektöre bağlı teknolojik yapılanma hedefine yönelik yerli ve yabancı müşterilerine akışkan ve boya teknolojileri başlığı altında Ürünler sunmak, Proje gerçekleştirmek ve Proses Yönetimi, Sistem Entegrasyonu, Uygulama konularında Danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

%100 Türk sermayesiyle kurulmuş olan firma ayrıca, sahip olduğu dünya markalarından oluşan bir dizi distribütörlükler ve yürüttüğü iş ortaklıklarıyla elde ettiği geniş yelpazesiyle birlikte sektör ve yapısal büyüklük ayırt etmeksizin tüm ölçekteki müşterilerine aynı değeri vererek güvenilir, kaliteli, yenilikçi, fayda - maliyet odaklı destek çözümlerini paylaşmakta ve sağladığı know-how ile konusuna uygun hizmetler sağlamaktadır.

ABT, Akışkan kontrolünde anahtar teslimi çözümler sunarak akışkan otomasyonuna odaklanmakta ve akışkan süreçlerinde global ortaklıklarıyla uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Çalışanlar, müşterilerinin ekipman ve sistem danışmanı olarak çalışmakta ve çözümleriyle en iyi ürünleri önermektedir. “İnovasyon devam etmeli” felsefesiyle ABT, müşterileri için akışkan kontrol teknolojilerinin trendlerini takip etmekte ve bu teknikleri uygulamaktadır.

DEĞERLERİMİZ

A’dan Zye müşteri hizmetleriyle firmamızın en büyük gücü, akışkan uygulamalarınız için rekabetçi ve sürekli müşteri desteğidir. “Herşey tek çatı altında” prensibimiz bu gücün ana temelini oluşturmaktadır. Böylece her zaman destek ve hizmetlerimize güvenebilirsiniz.

Kalite

Tüm değer zinciri boyunca ve mühendislik alanında, kalite önemli bir rol oynar. Standartlaştırılmış veya özelleştirilmiş çözümler olsun, kaliteyi başarı için belirleyici faktör olarak görüyoruz.

Dakiklik

Yatay hiyerarşileri, kısa iletişim kanalları ve yalın yapıları olan bir şirket olarak ihtiyaçlarınıza hızlı ve esnek bir şekilde cevap verebiliyoruz.

Esneklik

Planlama güvenliği, başarınız için en önemli faktörlerden biridir. Bir akışkan teknoloji tedarikçisi olarak bu sorumluluğu sizlerle paylaşıyor ve bu nedenle projelerimizi detaylı bir şekilde net olarak planlıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Çevreye duyarlı bir şekilde çalışıyoruz. Son teknolojiye sahip makineler ve ekolojik çevre nedeniyle, gelecekte sağlıklı büyümeye önemli bir katkıda bulunuyoruz.

 

"Akışkan uygulamalarınız için sistem çözüm ortağı"